PŘÍLEŽITOST: Journey – Journalism Boot Camp 2016

nadace Bakala Foundation bychom Vás ve spolupráci se společností Sourcefabric rádi přizvali k účasti na intenzivním letním kurzu žurnalistiky Journey 2016.
Kurz se koná v pražské Gröbeho vile 6.-16. srpna tohoto roku a kromě českých a slovenských studentů bude hostit i účastníky ze Spojených států Amerických a sedmi evropských zemí.
Do kurzu hledáme nadšené studenty žurnalistiky nebo mediálních studií, kteří se chtějí naučit a na vlastní kůži vyzkoušet, co obnáší práce soudobého novináře. Workshopy vedené špičkovými profesionály z renomovaných agentur a médií z domova i ze zahraničí budou zaměřeny na sběr dat a jejich analýzu, reportážní práci, chybět nebude ani simulovaný newsroom a mnoho dalšího.
Studenti, přijatí do tohoto programu získají od nadace plné stipendium, které pokrývá ubytování a stravu, náklady na dopravu a studijní materiály. Pro více informací a online přihlášku prosím navštivte stránky http://www.bakalafoundation.org/en/aboutjourney.html
Kurz bude veden v anglickém jazyce.

Nadace Bakala Foundation hledá nadšené studenty žurnalistiky nebo mediálních studií, kteří se chtějí naučit a na vlastní kůži vyzkoušet, co obnáší práce soudobého novináře, k účasti na intenzivním letním kursu žurnalistiky Journey 2016.

Workshopy vedené špičkovými profesionály z renomovaných agentur a médií z domova i ze zahraničí budou zaměřeny na sběr dat a jejich analýzu, reportážní práci, chybět nebude ani simulovaný newsroom a mnoho dalšího.

Kurs se bude konat v pražské Gröbeho vile 6.-16. srpna tohoto roku a kromě českých a slovenských studentů bude hostit i účastníky ze Spojených států Amerických a sedmi evropských zemí.

Studenti, přijatí do tohoto programu získají od nadace plné stipendium, které pokrývá ubytování a stravu, náklady na dopravu a studijní materiály. Kurs bude veden v anglickém jazyce.

Pro více informací a online přihlášku prosím navštivte stránky projektu.

Journey_2016

Comments are closed.