Absolventi

_

Katedry_banner_absolvenstke-setkani_236px

_

_

_

Vážení a milí absolventi,

snad se k Vám již dostala informace, že Univerzita Palackého v Olomouci, naše-Vaše alma mater, sezvala všechny své absolventy na velké setkání, které se bude v Olomouci konat ve dnech 9. a 10. září 2016 (pátek a sobota). Jakkoliv to nejspíše nebude malá akce, od počátku je pojímána především jako neformální setkání s místy a lidmi, které jste poznali během studia.

Vedle celouniverzitních akcí, které jsou soustředěny na sobotu 10. září, budou pro Vás rovněž v pátek 9. září „otevřeny dveře“ a přichystán program přímo na katedrách, tedy i na té naší. Ta po nedávném dvojím stěhování (a cca rok starém přejmenování/rozšíření názvu) sídlí na Třídě Svobody 26.

Počátky, rozvoj a zatím nejdelší část dosavadní existence však katedru pojí s „magickou“ adresou Wurmova 7. Pro ty z Vás, kteří svá studentská léta spojujete nostalgicky právě s touto adresou, jsme proto od 15 hodin zajistili přístup do budovy „Wurmovka“, jež už není v péči univerzity. Je možné si zde dát například „vzpomínkové cigárko“ na ochozu atp.

Od 17 hodin následuje setkání v současných prostorách katedry (Třída Svobody 26), kde Vás krom spolužáků, drobného občerstvení a stávajících studentů budou čekat i vyučující.

Od 20 hodin se na Vás pak budeme těšit v Jazz Tibet Clubu (Sokolská 48), kde je připraven krátký hudebně-zábavní doprovodný program zajištěný našimi studenty, absolventy i členy katedry (v roli moderátorů, performerů či hudebníků), především však právě zde bude nejvíce času a prostoru pro neformální zábavu a debaty, obnovování kontaktů se spolužáky atd. atp.

Více informací k univerzitou přichystaným aktivitám najdete na absolventi.upol.cz, případně („modří vědí“) zde, kde jsou dostupné i všechny informace k předjednaným možnostem ubytování (od slev v hotelích po „návrat na koleje“) apod. Co pro Vás chystáme přímo na katedře, můžete sledovat na katedra.upmedia.cz/absolventi, případně zde.

Budeme vděční, pokud nám napíšete na mail absolventi@upmedia.cz, že se na Vás můžeme těšit a počítat s Vámi.

Vzhledem k tomu, že řada našich absolventů od ukončení studií změnila adresu (či příjmení), také Vás prosíme o součinnost v šíření této pozvánky a uvedených adres mezi ty z Vašich spolužáků, s nimiž jste v kontaktu.

Těšíme se, že se alespoň s některými z Vás uvidíme, jak Vám to Vaše pracovní, rodinné a jiné povinnosti umožní.

_

Srdečně zdraví a na setkání se za katedru těší

Petr Orság, Lea Traplová, Martin Foret

_

Comments are closed.